Angličtina Polský Rumunština Slovenština Ukrajinský

Ubytovna Praha Běchovice. Praha centrum 35min s MHD. Nacházíme se nedaleko od metra Černý Most. V areálu VÚ Praha Běchovice výstupní stanice autobusu  „ Nad Běchovicemi „.


 POKOJE


Nabízíme jedno až tří lůžkové pokoje pro jednotlivce, ženy, páry, firmy, turisty, řemeslníků, dělníků, zaměstnanců, studentů, který jsou vždy vybaveny osvětlením, žaluziemi a základním nábytkem, ke každému lůžku je k dispozici, skříň, stůl, židle, případně noční stolek a lampička, zařízení kupujeme v obytném domě IKEA. Samozřejmostí jsou minimálně dvě zásuvky na každém pokoji. Podlahová krytina je PVC, případně koberec.Pokoje lze oproti záloze dovybavit lednicí. Pokoje jsou uklizené po odchodu ubytovaných, v době kdy jsou pokoje obsazeny, jsou ubytováni povinni udržovat a uklízet pokoje sami.


SPOLEČNÁ KUCHYŇ


Kuchyně se nacházejí na každém patře budovy, vždy na začátku chodby po pravé straně od schodiště. Jsou vybaveny dřezy pro oplach nádobí a přípravu potravin, přípravky na mytí nádobí, plotýnkovým vařiči na tepelné opracování potravin, mikrovlnnými troubami pro ohřev potravin, konvicemi na ohřev vody, umístění kuchyní v každém patře budovy. I zde dbáme na řádné dodržování hygienických zásad a žádáme ubytované, aby prostory kuchyní udržovali v pořádku a čistotě, pro použití jinými ubytovanými. Ubytovaní mají opět možnost využít kuchyně na libovolném podlaží. Nádobí k přípravě a konzumaci jídel musíte mít vlastní.


 SOCIÁLNÍ ZÁZEMÍ


Nachází se vždy na každém patře budovy, v těsné blízkosti schodiště. Zázemí je na každém patře totožné. Toalety – na patře jsou vždy 4 toalety se samostatnými kabinkami, v prostorách toalet je jumbo zásobník na toaletní papír a 4 pisoáry pro pány. Umývárnách – vybavením každého patra je minimálně 8 samostatných umyvadel, v těsné blízkosti sprch. Sprchy- na každém patře jsou 4 samostatné sprchové boxy s jistotou dostatečného množství teplé vody z centrálního systému vytápění budovy. Prostory sociálního zázemí jsou každý den uklizené. Dbáme na řádné dodržování hygienických norem a kapacitu prostor. Ubytovaní mají možnost libovolného použití soc. zázemí v jakémkoliv patře budovy.


RECEPCE


Prostory recepce jsou u hlavního vstupu do budovy ubytovny, který je z jižní strany od hlavní příjezdové cesty. Recepce se řídí pracovní dobou a slouží především pro komunikaci s ubytovanými hosty, můžete zde provádět vaše rezervace, platby, prodlužování pobytu, ale I získávat potřebné informace ohledně námi nabízeného ubytování. Případně zde můžete podávat informace o Vámi zjištěných nedostatcích, případně závadách. Náš řádně proškolený a zkušený personál je připraven Vám vždy vyhovět.


SPOLEČNÉ PROSTORY


Vstup a chodby našeho hotelu jsou každý den pravidelně uklizené a dezinfikované, naší snahou je poskytnout čisté a útulné ubytování za přijatelné ceny. Vstup, recepce a všechny hlavní chodby jsou pod stálým monitorováním, toto je cílené především na kontrolu a bezpečnost našich klientů. Naším cílem je klidné a příjemné soužití jednotlivých klientů a udržení čistoty prostorách ubytovny.

Společenská místnost. Prostory společenské místnosti jsou vybaveny stoly a posezením.


VÝTAH


Výtah je přímo u schodiště a je hostům k dispozici pro snadný přesun do vyšších pater, výtah je moderní a odpovídá všem současným předpisům.


BEZPEČNOST


Budova je kolaudován podle současných norem a ctí tak všechny nařízení vycházející z evropských norem, co se hygieny týče, jsou všechny prostory dimenzovány nad standardy požadovaných norem a jsou udržovány v hygienické čistotě, samozřejmě s ohledem na aktuální situaci a způsob použití, přesto s minimálním zpožděním nápravy. Budova je velmi bezpečná, po nedávné požární kontrole, je vybavena výkonnou vzduchotechnikou pro odtah kouře, požárními sirénami, pro hlášení požáru dvěma hydranty a minimálně třemi hasicími přístroji na každém patře. Pro případ výpadku proudu jsou pro snadnou orientaci všechny chodby vybavit nouzovým osvětlením s třicetiminutovou rezervou. Na každém patře budovy je vyvěšen požární orientační plán a řádně značené směry únikových cest. Výtah je evakuační, tedy nehrozí uvíznutí při výpadku proudu. I při obsazení osobami sám přijde do přízemí a dveře výtahu se otevřou.Jednotlivé pokoje jsou vybaveny samo zavírači a protipožárními dveřmi s třicetiminutovou požární bezpečnostní ochranou, na každém pokoji je umístěn hlásič požáru, který aktivuje alarm. Dále je objekt pokrytý kamerovým systémem se zálohou záznamu, který eliminuje výskyt cizích osob a zajišťuje bezpečí ve společných prostorách v budově, I přesto ubytovaných žádáme, aby své pokoje řádně zamykali, nenechávali na pokojích zapnuté elektrické spotřebiče bez dozoru (na pokojích je přísný zákaz užívání jakýchkoliv vařičů, rychlovarných konvic, mikrovlnných a jiných trubek, a jiných zařízení určených k ohřevu, či chlazení, používání těchto spotřebičů je povoleno pouze v prostorách kuchyní) av žádném případě možné manipulaci na pokoji av prostorách budovy s ohněm a hořlavinami!


DENNÍ ÚKLID UBYTOVNY


Dbáme na řádné dodržování hygienických zásad, proto prostory ubytovny pravidelně uklízíme a dezinfikujeme, náš personál, který je řádně proškolen a pověřen čištěním veřejných prostor, je připraven přijmout Vaše případné postřehy, nebo případná upozornění ohledně znečištění. Chodby a další společné prostory jsou každý den pravidelně uklizené dezinfikovat a kontrolovány. Kuchyně také procházejí každodenní očistou, přesto ubytované žádáme o důsledné dodržování pořádku a čistoty prostorů kuchyní, s ohledem na možnost použití kuchyní ostatními ubytovanými! Sociální zázemí, jsou uklizené a průběžně kontrolovány každý den, samozřejmě jsme připraveni přijmout Vaše postřehy v případě, náhlého poškození, nebo náhlého znečištění.


PARKOVÁNÍ


Nabízíme našim zákazníkům parkování zdarma, který je pod přímým osvětlením a částečným dohledem kamer.


PRAČKA


Nabízíme možnost zapůjčení pračky, cena jedno vyprání činní 50, -Kč, Pračka se nachází v přízemí naproti výtahu.


 DŮLEŽITÉ INFORMACE


Při příjezdu je nutné vyplnit vaše údaje do formulářů a předložit platný cestovní doklad na recepci pro zapsání do ubytovací knihy.

Zamykajte si pokoje, i když jdete na toaletu nebo do sprchy. Klíče od pokoje si nechte u sebe po celou dobu pobytu, při odchodu vhoďte klíče do červené schránky u recepce.Děkujeme.

Na svazku máte 2 klíče

 • od vchodových dveří do budovy
 • od pokoje

Na vizitce ubytovny je kontaktní adresa, telefon, a mapa dopravního spoje. Mapu dopravních spojů najdete na společenské místnosti u recepce. Lístky do autobusu koupíte u řidiče.


PRAVIDLA PRO UBYTOVANÉ


OVLÁDÁNÍ OKEN – Přísný zákaz vyklápění oken z aretace. V případě, že vyklopíte okno z aretace a to jakýmkoliv způsobem, bude zhotovena fotografie a naúčtována pokuta za rozebrání okna ve výši 500, -CZK, na tuto částku bude vystaven daňový doklad na proplacení. V případě, že okno poškodíte (příklad: ulomený pant) uhradíte opravu včetně cestovního cca 6000, -Kč. Výměna rámu okna až cca 30 000, -Kč.

OTEVÍRÁNÍ, ARETACE DVEŘÍ – Prosíme ubytované, aby vkládaly zarážky dveří do pantů, nebo mezi dveře a futro. Při násilném zavření dochází k popraskání dveří v okolí dveřního pantu či ulomení. Pokud máte potřebu mít pootevřené dveře, podkládejte je vespod mezi podlahou a hranou dveří. Takto podložené dveře smí být jen pootevřená tak, aby nebránily ostatním v chůzi max. 30º (to platí pouze v případě pokud jste přítomni na pokoji, dveře pokoje jsou požární uzávěra a musí být stále uzavřeny).

Pokud dojde k poškození dveří či pantů, uhradíte způsobenou škodu v plné výši. VARNÉ konvice, remoska, PEČÍCÍ PÁNVE ATD. Smíte používat pouze v kuchyňkách, na pokojích je vaření a kouření přísně zakázáno !!! Při vaření nesmíte opouštět prostor kuchyně. Vypínejte prosím vařiče, podpořte ekologii, a základní lidské hodnoty.

 • Odpadky z pokojů odnášejte do kontejneru. Kontejner na odpad najdete před budovou, vlevo od hlavního vchodu. Uklízejte si po sobě kuchyně. Vypínejte vařiče, šetřete vodou.
 • Dodržujte noční klid po 22 hodině.
 • Nehlučte po chodbách nejen během dne, ale především v nočních hodinách respektujte soukromí ostatních – děkujeme.
 • Všechny závady na pokojích i společných prostorách hlaste ihned na recepci nebo na telefon 00420 608 770 660.
 • Poruchy nápojových automatů hlaste na telefon který je uveden na automatu. V případě, že se nedovoláte, v nočních hodinách nebo o víkendu, pošlete SMS ve tvaru: Běchovice, jméno, číslo pokoje popis události, zavolají Vám v průběhu pracovní doby.
 • ZAVÍREJTE VCHODOVÉ DVEŘE.
 • Dodržujte základní hygienické návyky. Na toaletách si po sobě umyjte mísu. Šetřete toaletní papír.Toaletní papír se doplňuje na sociální zařízení pouze z důvodu, že by vám náhodou mohl dojít ten váš, ne však proto, abyste s ním plýtvali.
 • Vysavač najdete na prvním patře.
 • Boty si můžete umýt ve výlevce naproti výtahu
 • Za úklid pokoje jste zodpovědní sami, dbejte na čistotu a osobní hygienu. Vodu do kbelíku napouštějte ve výlevce naproti výtahu.
 • Ložní prádlo se mění na recepci po 14 dnech zdarma. Vždy v pondělí, středu a pátek po 18 hodině.
 • Při odchodu odevzdejte lůžkoviny do prádelníku při recepci, vyneste odpadky do kontejneru a pokoj odevzdejte v přijatelném stavu. Nezapomeňte předat klíče.

NÁVŠTĚVY, KOUŘENÍ A VAŘENÍ NA POKOJÍCH JE PŘÍSNĚ JE ZAKÁZÁNO !!!


ŽALUZIE NA OKNECH


S žaluziemi na oknech zacházejte nanejvýš opatrně. Pokud je to možné nevytahovat a pouze naklápět.


ZÁLOHA NA KLÍČE


Tato záloha je vratná, skládá se předem pří započetí ubytování a vrací se vždy na konci ubytování, proto prosím odchody hlaste den předem. Z této zálohy se případně čerpá, pokud by došlo ke ztrátě klíčů, případně drobného poškození na vybavení pokojů. Záloha je stanovena ve výši 200CZK / pokoj, záloha pokrývá dva klíče od pokoje a vchodu, na každé další klíče je potřeba složit další zálohu ve výši 200, -CZK. Na tuto zálohu Vám bude vystaven doklad, který prosím uschovejte, zároveň slouží k vyzvednutí této zálohy při odchodu. Ztráta 200CZK + doplnění kauce.


DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ


Je nám opravdu líto, že Vám neustále musíme připomínat takové základní věci, které každý normální člověk považuje za samozřejmost. Normálně, je ten kdo se podle těchto pravidel chová, aniž by toto musel číst a brát to na zřetel. Neustálé opakování některých věcí, oprav, dokupování spotřebičů atd. Nás bohužel donutilo k některým poměrně razantním krokem, zda-li to bude pokračovat, je nyní i na Vás. Je to zapříčiněno nejen několika nepřizpůsobivými, ale i laxním přístupem těch, kteří tomu jen přihlíží.Pomozte nám i Vy vytvořit zde lepší místo pro život a my se budeme snažit o lepší a kvalitnější služby pro Vás. Přestaňte přihlížet jako jiní ničí věci denní potřeby, které slouží i Vám. Respektujte prosím, alespoň základní pravidla slušného chování, soužití, tolerance a hygieny. Je více než smutné, že si někteří z Vás neuvědomují, že se neustále opakuje vynakládání finančních prostředků, na úplně stejné věci. Finanční prostředky by mohly být použity ve prospěch všech a zkvalitnění pobytu u nás. Podpořte nás prosím v našem snažení a dbejte o Vám zapůjčené věci a majetek, šetřete vodou a energiemi. Děkujeme.


DOPRAVA


Prodej jízdenek. Automaty na výdej jízdenek jsou instalovány ve všech stanicích metra av zastávkách povrchové dopravy. Jsou určeny k nákupu jednotlivých jízdenek. První lístek, než se dostanete k prodejnímu automatu, si můžete zakoupit u řidiče autobusu. Lístek je platný pro autobus, metro i tramvaj je omezen pouze časovým limitem. (30min. 90min. 24hod., Atd.)