Budova je kolaudován podle současných norem a ctí tak všechny nařízení, co se hygieny týče, jsou všechny prostory dimenzovány nad standardy požadavky a jsou udržovány v čistotě, samozřejmě s ohledem na aktuální situaci a způsob použití, přesto s minimálním zpožděním nápravy.

Budova je velmi bezpečná, je vybavena výkonnou vzduchotechnikou pro odtah kouře, požárními sirénami, pro hlášení požáru dvěma hydranty a minimálně třemi hasicími přístroji na každém patře. Pro případ výpadku proudu jsou pro snadnou orientaci všechny chodby vybavit nouzovým osvětlením s třicetiminutovou rezervou.

Na každém patře budovy je vyvěšen požární orientační plán a řádně značené směry únikových cest. Výtah je evakuační, tedy nehrozí uvíznutí při výpadku proudu. I při obsazení osobami sám přijde do přízemí a dveře výtahu se otevřou.Jednotlivé pokoje jsou vybaveny samo zavírači a protipožárními dveřmi s třicetiminutovou požární bezpečnostní ochranou, na každém pokoji je umístěn hlásič požáru, který aktivuje alarm.

Dále je objekt pokrytý kamerovým systémem se zálohou záznamu, který eliminuje výskyt cizích osob a zajišťuje bezpečí ve společných prostorách v budově, I přesto ubytované žádáme, aby své pokoje řádně zamykali, a nenechávali na pokojích zapnuté elektrické spotřebiče bez dozoru.

Written by 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..